Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Novinky

Vitajte na stránkach LIVEREAL s.r.o.

Hľadáte nehnuteľnosť alebo chcete predávať, skúste sa trošku pozrieť do našej ponuky. Rýchle vyhľadávanie Vám umožní jednoducho a bez dlhých klikaní pozrieť ponuku.

-Hľadáte 3 izb.? Po pravej strane máte“ Rýchle hľadanie“ a rozdelenie bytov podľa izieb.

-Ak chcete predávať, stačí keď kliknete na červené okienko „Ponúknite nám Vašu nehnuteľnosť“ a my Vám do 24 hodín zavoláme.

Nepatríme ako RK, medzi „obrov“ a ani nechceme medzi ne patriť. Sme menšia, ale o to výkonnejšia RK. Ak Vám niekto povie, že malá realitná kancelária nie je flexibilná a nedokáže Vám zabezpečiť a ponúknuť to, čo veľká RK, tak Vás trošku zavádza. Práve naopak, ľudia, ktorí pracujú u nás sú flexibilnejší, poznajú sa, rozumejú si, dopĺňajú sa a sú ústretovejší. Vo veľkej RK je obrovská konkurencia a jednu nehnuteľnosť predávajú aj dvaja makléri, nehoriac o tom, čo sa deje medzi maklérmi- ako konkurenciou.

Nepotrebujeme poháre ako prezentáciu, vykonaná práca hovorí za nás. Nepotrebujeme dekréty a autá získané nie príliš legálnymi praktikami. Sme RK ktorá sa venuje predávajúcim. Vie pomôcť aj pri problémovom predaji, vie vyplatiť dlh za predávajúceho a informuje kupujúceho o možnom riziku a toto riziko čo najviac znižuje príp. ho preberá na seba.

Predať dnes nehnuteľnosť za dobrú cenu je naozaj ťažké. Netvárime sa ako "borci", ale snažíme sa. Skúste nám zavolať, napísať... a my sa Vám ozveme. Aj v týchto naozaj ťažkých časoch sa to dá. Vyžaduje si to dôveru na jednej a aj druhej strane.

Máte zaťaženú nehnuteľnosť exekúciou? Správca sa Vám "vyhráža" dražbou? Aj tuná vieme pomôcť. Poskytneme finančné prostriedky na to najťažšie obdobie,  vyplatíme dlhy a nájdeme Vám bývanie primerané k finančným možnostiam.

Potrebujete kúpu nehnuteľnosti realizovať prostredníctvom hypotekárneho úveru? Poskytujeme bezplatné poradenstvo. Prídeme za Vami domov alebo do práce, venujete nám jednu hodinku Vášho času a potom už len dostanete ponuky zo všetkých bánk. Výber banky bude len na Vás. Na naozaj korektne vypracovanú ponuku potrebujeme vedieť nielen Váš príjem, ale aj výdavky. Banke sa klamať neoplatí.To, či hovoríte pravdu, si banka overí z opačných zdrojov (zamestnávateľ, odvody, poisťovňa...)

TOP
ponuka

Garzonka, Závodná 19m2, p.8/9, francúzky balkón, kompletná rekonštrukcia

Garzonka, Závodná 19m2, p.8/9, francúzky balkón, kompletná rekonštrukcia

Byty
Garsónka 
Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)
Krásny, 3 izb, 10 ročná novostavba, Podzáhradná

Krásny, 3 izb, 10 ročná novostavba, Podzáhradná

Byty
3 izbový byt 
Bratislava-Podunajské Biskupice (okres Bratislava II)
Pekný, 1izb apartmán, 8 ročná novostavba, Vyšehradská

Pekný, 1izb apartmán, 8 ročná novostavba, Vyšehradská

Byty
1 izbový byt 
Bratislava-Petržalka (okres Bratislava V)
Krásna,zariadená novostavba, 2izb, Nevädzova ulica ,OC Retro

Krásna,zariadená novostavba, 2izb, Nevädzova ulica ,OC Retro

Byty
2 izbový byt 
Bratislava-Ružinov (okres Bratislava II)
Všetky TOP ponuky