Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Veľký stavebný pozemok, 14á, všetky IS, Miloslavov, možnosť rozdeliť

Cena:
175 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Miloslavov
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:1390 m2
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:870840

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľký stavebný pozemok o výmere 1390 m2 v obci Miloslavov, na ulici Alžbetínska. Pozemok je možné rozdeliť na 2 samostatné pozemky.  IS: elektrina, plyn, kanalizácia, verejný vodovod, studňa. Šírka pozemku je 23m a dĺžka cca 60 m. Na pozemku sa nachádza aj starší RD. 

V obci Miloslavov je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu všetko potrebné pre každodenný život. Miloslavov je obec s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Je možné využívať až 3 cesty pre automobilovú dopravu (vrátane už spustenej časti obchvatu Mostu D4R7), ktorými je možné sa dostať rýchlejšie do Bratislavy. Ďalšou možnosťou je cestovanie vlakom RegioJet z Alžbetínho dvoru kam chodí každú hodinu autobus alebo SAD. V blízkosti obce Miloslavov sú pekné jazerá Košariská (malé a veľké), kde sa dá kúpať, hrať plážový volejbal a iné letné športy. Pre priaznivcov koní je jazdecká škola – Stajňa Plameň. 

Aktuálne sa v obci Miloslavov buduje obchodné centrum o rozlohe 1.300 m2, kde budú rôzne obchody (napr. BILLA - už otvorená) a služby (napr. pizza).

Cena pozemku je 175 000,-Eur vrátane sprostredkovateľskej odmeny, v rámci ktorej zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Machová
Telefón:0910 10 68 37
E-mail:lucia.machova-ZVNC-zoznam.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.