Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Útulná, dvojgarsónka, 36 m2, p. 1/12, kompletná rekonštrukcia, začiatok Petržalky, Gessayova

Cena:
134 500,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava V
Obec:Bratislava-Petržalka
Ulica:Gessayova
Kategória:Byty
Druh:Dvojgarsónka
Úžitková plocha:36 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu:870836

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj útulnú dvojgarsónku na začiatku Petržalky, blízko zástavky električky, na ulici Gessayova. Nachádza sa na 1. poschodí v 12. poschodovom zateplenom dome s dvomi výťahmi. Byt má výmeru 35,90 m2, prislúcha k nemu aj pivnica 1,5 m2. Byt je po kompletnej rekonštrukcii rozvodov vody a elektriky, má znížené stropy, novú gresovú dlažbu a obklady, kuchynskú linku so spotrebičmi, zariadenú spálňu, svietidlá.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou od zateplenia, výmena strechy až po výmenu stúpačiek. 

Časť Petržalky v ktorej je situovaný byt má výbornú dostupnosť (bohatá sieť MHD vrátane električky) a napojenie na D1, D2 a mestské obchvaty. V okolí, v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú potraviny (Billa, Tesco, večierky, mäsiareň, drogéria a pod.), reštaurácie, základné a materské školy, napojenie na cyklotrasu, dostihová dráha a iné možnosti na športové a relaxačné vyžitie.Časť Petržalky v ktorej je situovaný byt má výbornú dostupnosť (bohatá sieť MHD vrátane električky) a napojenie na D1, D2 a mestské obchvaty. V okolí, v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú potraviny (Billa, Tesco, večierky, mäsiareň, drogéria a pod.), reštaurácie, základné a materské školy, napojenie na cyklotrasu, dostihová dráha a iné možnosti na športové a relaxačné vyžitie. 

Cena bytu je 134 500,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v rámci ktorej zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Machová
Telefón:0910 10 68 37
E-mail:lucia.machova-ZVNC-zoznam.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.